Etkinlikler Yükleniyor

« Tüm Etkinlikler

21 Günün Sihrinde ( Alışkanlık Yaratımları)

Nisan 19 @ 06:30 - Mayıs 9 @ 23:30

| 250 TL+ KDV ( 295 tl )

Yeni Gruplarımıza 19 Nisan’da başlıyoruz…

Şimdiden ilginizi çeken taahhüt gruplarını düşünmeye, kendinizi hazırlamaya, gruplarda yerinizi almaya başlayabilirsiniz..

…………………………………………………………………………………………………

Hayatın her parçasının değişimin içinden geçtiği, geçmek durumunda kaldığı bu dönemde,

– yaşamsal alışkanlıkları tekrar gözden geçirmek,

– bağışıklık sisteminizi güçlendirmek,

– bize daha iyi gelebilme ihtimali olan alışkanlıkları geliştirmek, 

– o alışkanlığın içinde yaşamanın hissini tatmak ve ondan sonra karar verebilmek,

– egoyu dönüşüme karşı geliştirdiği zihinsel- fiziksel- duygusal ataklarıyla daha iyi tanımak,

– dönüşüme karşı egonun geliştirdiği atakları yönetebilmeyi öğrenmek,

– bedensel, zihinsel ve duygusal sağlığı iyileştirmek,

– aynı hedefe doğru yürüyen insanlarla güç birliği yapmak,

– yaşam enerjimiz ve tüm enerji farkındalığı hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak,

-kendi ürettiğimiz enerji yükünün farkında olmak- farkına varmak – sorumluluğunu almak,

– zaman yönetimini geliştirmek,

– yeni dünya düzeninin enerjilerine kolaylıkla uyumlanmak için,

21 gün seçtiğimiz yeni alışkanlığı- alışkanlıkları deneyimleyeceğimiz, ve yeni alışkanlığımızı yerleştirirken eskiye ait neleri gözden çıkarabileceğimizi fark edebileceğimiz güç ve destek grupları oluşturuyoruz…
Her konunun 21 günlük süreçlerde destekleneceği bu  gruplar;

– What’s App  kullanarak çalışacak,

– Min 8 kişi ile açılacak,

– 21 Günlük süreçte katılımcıların konuları her ne ise o konu hakkında gerekli bilgi, açıklama ya da çalışmalarla  desteklenecektir.( Gün içinde 1 kez yapılması gereken çalışmaların yapılması için belirli bir saatimiz yoktur, katılımcılar gün içinde istediği saatte yapabilirler. 

örnek: 21 gün Dans grubunda olanlara dans listeleri sunulacak, katılımcı 24 saat içinde istediği saatte dansını yapabilecektir…)
Çalışmada her türlü taahhüt konusunun beden, zihin ve duygu üçleminde diğer sütunları da sallayabileceğinin bilinciyle, tüm katılımcılarla bütünsellikleri içinde ilgilenildiğine de emin olunacaktır.

Kayıt işlemi tamamlanmış olan katılımcılar whats up gruplarına eklenecek, 18 Nisan 2021 tarihinde- gece 12.00’den önce, 21 günlük çalışmaları başlamadan, yine whats up grupları üzerinden konuları ve sürecin işleyici hakkında bilgilendirileceklerdir.
18 Nisan 2021  akşamı itibari ile gruplarla toplanıp, 19 Nisan 2021  günü taahhütlerimize başlanmayı hedeflediğim grupların ana başlığını;

- Spor ve Soğuk Duşla 21 gün,

(Her gün min 21 dakika spor yapmanın taahhüt edildiği bu grupta, katılımcılar min 21 dakika istedikleri sporu yapıyor ve grupla paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında  gruba her gün bir egs listesi de sunuluyor sunuluyor olacak. Düzenli spor yapan insana dönüşen gruba bu dönüşümde destek olunurken, düzenli spor yapan insanların bu kimlikleri özenle besleniyor ve geliştiriliyor olacak, yapamam listeleriyle mental ve duygusal genişleme hedeflenecektir.)

- Dansla 21 gün,

( Beden ve hareketi ile çakra merkezlerinin temizlenmesi ve bedenin hareketle şifalanması hedeflenen bu grupta, her gün dans edecekleri liste, o günün enerjisi ve grubun ihtiyacına göre katılımcılara ulaştırılıyor olacak. Katılımcılar aynı zamanda 50 ye yakın farklı listeye de ulaşabilme haklarıyla istedikleri listeyi özgürce kullanabilecekler.)

-Hocus Focus’un 21 Günü,

( Zihinsel- Duygusal- Fiziksel çalışmanın bütünsel olarak desteklendiği bu 21 günde katılımcılara her gün bu üçlüyü geliştirmek, genişletmek, sorgulamak, düzenlemek, yeniden yapılandırmak için bir çalışma verilecek, ölçülebilir hedeflendirilen çalışmanın katılımcı tarafından 24 saat içinde tamamlanması istenecektir. 24 saat içinde taahhüt gereği çalışmasını yapmayan- yapamayan katılımcı grubu terk ederken- kalan katılımcılar her gün başka bir çalışmaya devam edeceklerdir. Amaç, katılımcıların kişisel gelişime dair- hayata dair olan her şeyin üst üste konan yapılarla güçlendiğini ve geliştiğini bir kez daha deneyimlemesi ve her türlü şart – koşul ve durumda destek alabilmeyi öğrenirken- deneyimlerken eğlenmesi, kendinin farklı yönlerini tanıması, deneyimlemesi ve paylaşabilmesidir.)

Şimdi bir durun, yukarıdaki başlıklardan hangisi sizi daha çok heyecanlandırıyor?

Hangisini 21 gün yapmış olduğunuzu düşünmek yüzünüzde bir tebessüm kalbinizde bir coşku oluşturuyor?

Hangisinde gerçekten zorlanacağınıza ama bu zorlamanın büyümenin zorlaması olduğuna inanıyorsunuz?

Hangisini 21 gün hayatınızda sabit tutabilirseniz kendinizi gerçekten başarmış, yenilenmiş, dönüşmüş hissedeceksiniz…. ? 

Hangisini hayatında her gün tutan , var eden insanlardan biri olmak istiyorsunuz?

Hissetmeye çalışın…
O muhtemelen bizim için en doğru, en ruhumuzu heyecanlandıran, en dönüşüm için çığlıklayan tarafımızı besleyen taahhüttür. Ki bir den fazla grup için aynı şeyi hissediyorsanız çalışmanızı sıraya koyabilir, ya da hepsine aynı anda da başlayabilirsiniz….

21 gün için  250 tl+ KDV  ile ücretlendirilecek katılımcılar, ödemelerini ulaştırdıklarında seçtikleri what’s up grubuna da eklenmiş olacaklar…

İlginizi çeken grup için beni 05322627716 nolu telefondan arayabilir, whats up yoluyla aynı numaradan iletişime geçebilir, ruhunuzladans.info@gmail adresine mail atabilirsiniz… 

Ayrıca ilgileneceğini düşündüğünüz, iyi geleceğine inandığınız tüm dost ve arkadaşlarınıza bu bilgilendirmeyi iletebilirsiniz…

‘’ People Do Not Decide Their Futures, They Decide Their Habits and Their Habits Decide Their Futures.’’

‘’ İnsanlar Geleceklerine Karar Vermezler, Alışkanlıklarına Karar Verirler ve Alışkanlıkları da Onların Geleceklerinin Nasıl olacağına Yön Verir.’’ F. M. Alexander

…………………………

 

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 19 @ 06:30
Bitiş:
Mayıs 9 @ 23:30
Ücret:
250 TL+ KDV ( 295 tl )

Mekan

Whatsapp
İstanbul, İstanbul
Telefon:
5322627716

Organizatör

Banu Kalaycı
Telefon:
05322627716
E-mail:
Visit Us On FacebookVisit Us On Pinterest